Sustanon & Primabalon Kürü Hakkında

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..
mirthan
Yeni Üye
Ettiği teşekkür: 4 kez

Sustanon & Primabalon Kürü Hakkında

Mesaj gönderen mirthan »

Merhabalar uzun bir VG spor sürecinden sonra limitlerimin artık gerçekten zorlandığını düşünerek bu kür programına başladım fakat kafamda bir kaç soru var öncelikle şu an uygulamakta olduğum kür programını yazarak bir kaç soru yöneltmek istiyorum.

6 haftalık programda ilk 2 hafta pazartesi sustanon perşembe primabalon sonraki 4 hafta ise pazartesi sustanon primabalon perşembe sustanon primabalon şeklinde toplamda 18 enjeksiyondan oluşmakta. Bu Kürü uygularken her gün iki tablet oksandralon kullanıyorum bunları birini saat 4 gibi diğerini idmandan 1 saat kadar önce alıyorum.
Bunların yanında 1 Multivitamin, 1 Apikobal,1Zink saat 4 gibi alıyorum her gün. Ayrıca sabah öğlen akşam amino 2700 3 er adet, idman öncesinde 500 ml suda 1 ölçek bcaa 1 ölçek universal therapy alıp idman sonrasında 25 gram l glutamin ve aminoyla bitiriyorum günü.

Kürü yaparken protein ağırlıklı gidip karbonhidratlardan olabildiğince uzak durmaya çalışıyorum.

Kür bitiminde vitaminlere devam ederek 1 ay arimidex kullanacağım. Sormak istediğim soru kürde eksik ya da hatalı gördüğünüz bir yer var mı ? Ayrıca oksandralon kullanım zamanı ve adeti doğrumudur ? Birde arimidexle oksandralonda kullansam bir problem olur mu ya da kullanmamda fayda görürmüyüm. Eksik olan noktalarda yardımcı olursanız sevinirim.
Saygılarımla
Kullanıcı avatarı
lennox77
Ettiği teşekkür: 156 kez
Aldığı teşekkür: 330 kez

Re: Sustanon & Primabalon Kürü Hakkında

Mesaj gönderen lennox77 »

Merhabalar
Limitleri artık zorlamak için küre başvurdum demişsiniz ama kür yüzde 90 yanlış. Araştırmadan bilinçsizce girilen bir kür daha karşımızda yani :) Hep dediğimiz şeyleri yine yeniden yazarak size yardımcı olmaya çalışalım belki okuyan diğer arkadaşlarda bodoslama kür yapmazlar
1- Sporcunun kilosu belirtilmemiş. Hangi ilacın ne kadar da dozajının yeterli olacağını bu şekilde anlamamıza imkan yok
2- Primobolan depot ilaçtır 6 hafta kullanmak vücuda boş yere kimyasal sokmak demektir. Etken dozajı da haftada 300 mg şeklindedir. Sustanon da aynı şekilde 8-10 hafta kullanılmalıdır
3- Kür içi hormon koruyuculardan ve karaciğer koruyuculardan hiçbiri yok. Arimidex kür sonu değil kür içi kullanılması gereken bir inhibitördür. Kür sonu sadece Arimidex ile PCT yapılmaz
4- Oxandrolone 2 tablet alınması yetersiz bir bilgi. Bu tabletler 5 mg mı 10 mg mı 20 mg mı 50 mg mı bilemeyiz. Belirtilmesi gerek. İdman öncesi ya da sonrası alınması önem teşkil eden bir ilaç değildir gün içine yayılarak alınması yeterlidir. Arimidex ile de bir zıtlaşması söz konusu değil
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
mirthan
Yeni Üye

Mesaj gönderen mirthan »

İlginiz için teşekkürler,
Sustanonlar 250 ml, Primabalon ise malesef 100 ml. Karaciğer korumak için bu vitaminlerin yeterli olacağı söylenmişti henüz kürün başında olduğum için düzeltebilirim. Sizin önerinize göre perşembe günleri primabalonu 3 tane 100 ml alıp 6 hafta yerine 4 hafta kullanmam mıdır ? Ayrıca armidexi direk alıp kullanmam gerekiyorsa yarın eczaneden temin edebilirim. Oxandralonlarım 10 mg, fakat 2 tanenin az olacağı görüşündeyim. Sizce kaç adet almalı ve ne kadar süre kullanmalıyım , son olarak kür sonrası extra önerileriniz nelerdir?
Kilom 85 boyum 1.83 yağ oranım oldukça az diyebilirim 2003 den itibaren düzenli bu sporu yapıyorum, kür için forumunuzu gerçekten çok araştırdım ve üyelik aktifliğim için çok uzun süre bekledim ve açılmayacak sanırım diyerek küre başladım burada gerekli bilgileri tam anlamıyla soramadan. Kürü açıkçası kendi başıma değil eski gençler şampiyonu bir tanıdıgımdan aldım kendisi hala bu sporun içinde aktif. Öneri ve yardımlarınızı bekliyorum
(Gün içinde Arimidex ve Solar marka 100 ml deve dikeni tohumu tableti siparişi verdim yarın elimde olucak)
Kullanıcı avatarı
lennox77

Oxadrolone pahalı bir ilaçtır ben çok gereksiz buluyorum ilk kürde kullanımını. Pahalı diye zaten etken dozajında kullanılamıyor düşük dozajlarda kullanmanın da bence hiçbir mantığı yok hele ilk kürlerde. Danabol veya Turanabol tercih etmenizi öneririm.
Primobolan olayını anlatamamışım sanırım. Yukarda 8-10 hafta kullanılmalı diye belirttim Sustanon gibi.
Kür içerisinde koruyucu olarak almanızı önerdiklerim ;
4 günde 1 tb arimidex
günde 1 tb milk thistle
günde 1 tb zinko 222
günde 1 tb benexol
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
mirthan
Yeni Üye

Mesaj gönderen mirthan »

soylediklerinizin siparisini aliyorum yarin. son olarak arimidexi 1 kutu kullanmam yeterlimidir 6 haftalik kür icin ? kur sonu icin hangi urunu oneriyorsunuz ve kullanimi nasil olmali ?
Kullanıcı avatarı
lennox77

Sevgili kardeşim ben bu kür 6 hafta yapılmaz diyorum sen 6 haftalık kür için yeterli midir diyorsun :)
Bir değiştiremedik kürlerdeki hafta zihniyetini sizlerde :)
Yeterlidir
Kür sonu içinde 6 haftalık bir kür önermeyeceğim için PCT yazamam
mirthan
Yeni Üye

Mesaj gönderen mirthan »

Son şeklini yeni mesaj olarak hazırladım, teşekkürler.
En son mirthan tarafından Prş May 22, 2014 8:05 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
mirthan
Yeni Üye

Mesaj gönderen mirthan »

Kürün son şekli
1. Hafta 250 ml Sustanon 100 ml primabalon ( hatadan dolayı )
2. Hafta 250 ml Sustanon 300 ml primabalon ( primabalonu bugün arttırıyorum)
3. Hafta 500 ml Sustanon 300 ml primabalon
4. Hafta 500 ml Sustanon 300 ml primabalon
5. Hafta 500 ml Sustanon 300 ml primabalon
6. Hafta 500 ml Sustanon 300 primabalon
7. Hafta 500 ml Sustanon 300 primabalon
8. Hafta 500 ml Sustanon 300 primabalon
5. ve 8 . Haftalar arası 4 hafta boyunca Danabol ( kullanım miktarını ml olarak bilmiyorum, cahilliği maruz görün eğer enjeksion tarzı varsa söylerseniz yada muadili enjeksiyon vs sevinirim tablet yerine enjeksiyon olarak almak isterim )
4 günde bir arimidex ( 1 kutu bitirilecek )
Her gün 1 Solar tablet milk, 1 zink, 1 apikobal veya benexol, 1 tablet multi vitamin supra,
1 kutu oksandralon almış olduğum için bitene kadar kullanıyorum devamını almıyorum.
Supplementlerin hepsine aynı şekilde devam ediyorum.
Bu kürde eksik olan başka bir yer görüyormusunuz ? İhtiyacım varsa pct zamanı kullanacağım ürünler ( açtıgınız konulardan bolca takip ettim 4 hafta boyunca nolvadex ve klomen öneriyorsunuz günlük 2 şer tablet şeklinde ama yinede duymak isterim) ve danabol kullanımı hakkında bilgi alabilirsem sevinirim ürünlerin hepsini almış bulunmaktayım, danabol hariç ( ihtiyacıma göre sipariş vericem gün içinde, satış yeri ürün markası ve fiyat hakkında bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim )
Umarım söyledikleriniz yönünde düzeltebilmişimdir, eğer eksiklerim hala varsa söylemeniz takdirinde değişikliğe giderim.
mirthan
Yeni Üye

Mesaj gönderen mirthan »

Sanırım yoğunluktan arada bakabiliyorsunuz bundan dolayı yukarıdaki mesajıma ek şunuda sorayım,arimidex 4 günde 1 alınca tabletlerden kalıyor kutudaki , bu ürünü tedavi esnasında kullanıp kalanları bitireyim mi yoksa devamını bir sonraki küre mi saklayayım pct de kullanmayıp ? Ayrıca 3. haftam biterken bir yazınızdan okudum sanırım danabol için geç bile kalmışım , kana karışana akdar kick startta kullanılan bir steroid oldugundan bahsetmişsiniz...
mirthan
Yeni Üye

Mesaj gönderen mirthan »

hocam 2 hafta geçti ,"primabalon sustanon kürü en az 8 hafta olmalıdır tedavi süreci şudur daha kısa süre yapacaksanız yararsız olur yapmayın" yani 2 haftada koca forumda alabildiğim cevap bu hatta alabildiğim değilde almaya çalıştığım (: gerekli eksikleri öteki konulardan sayfalarca okuyarak bulmaya çalıştım zaten kürü yarıladım konu kitlenebilir aradığımı bulamadım ama teşekkürler. belki ana kürlerden birisi olduğu için bu konuda hatta bazı ana kürler konusunda bir kaç başlık açılıp örneklendirme yapılabilir diye düşünüyorum böylece yönlendirme linkleriyle yada ana başlıkla sorunlar 1 dk içinde çözülebilir

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir