İLK KÜR(testoE,Deca,Dnbol)

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
moonstorm
Yeni Üye
Ettiği teşekkür: 4 kez
Aldığı teşekkür: 1 kez

İLK KÜR(testoE,Deca,Dnbol)

Mesaj gönderen moonstorm »

Boy: 179,
Klo: 78,
Kol: 39cm
Spor geçmişi: 7 sene taekwondo + 1 sene kadardırda supplement destekli fitness (en fazla 3 gün ara vermişimdir son 1 sene içinde :) ).
platoya girdimmi girmedimmi bilemiyorum ama kas gelişimi baya bi yavaşlamaya başladı son zamanlarda bu duruma binaen bir değişiklik yapmak istedim. Teşekkr ederim şimdiden.

500mg testoE.(12 hafta) + 400mg Deca(10 hafta) + 50 mg Danabol(5-6 hafta), ""Danabol- 4 hafta kullandım bıraktım, :D "
Kürüme pazartesi başladım ilk enjeksiyonları yapacak adam bulamadım kendim yapmak durumunda kaldım, sağ bacağa testo yu salladım yağ gibi gitti sonra sol tarafa decayı vururken ilaç baya ağır geldi sanırım, acıttı yani böyle çocukken hastanede yediğim iğneler aklıma geldi bir an :lol: üstünden birkaç gün geçmesine rağmen deca yı vurduğum bacakta hala ağrı var bildiğin seke seke yürüyorum. ara ara gün içerisinde masaj yapıyorum kan dolaşımını hızlandırmak adına.inşallah sıkıntı yoktur.
En son moonstorm tarafından Cum May 02, 2014 6:06 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 7 kere düzenlendi.
ferdi
Yeni Üye
Ettiği teşekkür: 3 kez
Aldığı teşekkür: 9 kez

Re: İLK KÜR(testoE,Deca,Dnbol) 20.01.2014 Başlangıç resimler

Mesaj gönderen ferdi »

küründe başarılar moonstorm, enjeksiyon ağrıların için volteren jel veya naprosyn jel kullanabilirsin
Kullanıcı avatarı
melcan61
Yeni Üye
Ettiği teşekkür: 6 kez

Mesaj gönderen melcan61 »

İlacı yavaş yavaş enjekte edersin sorun olmaz bence. ilk enjekte ağrı yapar belki 1 gün kadar ama sonra yapmaması lazım. Bende aynı kürü uyguluyorum kalçadan kendim enjekte yapıyordum bu gün ilk defa bacaktan denemek istedim denedim sorun yok. Sadece iğne yapmış gibi hissediyorum ağrı felan yok engel olacak.
▪█─ NoPainNoGain ─█▪

Birinin sana bir şey yapamazsın demesine izin verme!! Bir hayalin varsa onu koruman gerek. İnsanlar bir şey yapamaz ve senin de yapamayacağını söylerler. Bir şey yapmak istiyorsan, gidip onu zorla al !
Kullanıcı avatarı
moonstorm
Yeni Üye

eyvallah ferdi sağolasın,
geçti ağrı falan kalmadı ama tecrübe etmiş bulundum,bu hafta bi kalçaya deneyecem bakalım,4 5 gün oldu ama öyle daha bi güç artışı falan yok gibi,danabol 2. haftadan sonra mı etki etmeye başlıyor? bide bi yerde "Diger bir dezavantaji ise, birakildiktan sonra hacim ve kuvvetteki ani düsüstür. Özellikle günde 40 mg yi geçen dozlarin kulaniminda agresiflik "saldirganlik ve dengesiz davranislar" gözlenir. " demişler danabol için,ben 50 mg çakıyorum zaten az buçuk agresifim sıkıntı olmasın bu :D
Kullanıcı avatarı
melcan61
Yeni Üye
Ettiği teşekkür: 6 kez

Mesaj gönderen melcan61 »

Bende agresifim normalde. danabolde 50mg kullandım bi sıkıntı olmadı. Evet kuvvetteki ani düşüş bende biliyorum. Henüz danabolü kesmedim. Ama bu düşüşün önüne geçmek için Creatin ve Beslenme düzeni yapıyorum.
▪█─ NoPainNoGain ─█▪

Birinin sana bir şey yapamazsın demesine izin verme!! Bir hayalin varsa onu koruman gerek. İnsanlar bir şey yapamaz ve senin de yapamayacağını söylerler. Bir şey yapmak istiyorsan, gidip onu zorla al !
ferdi
Yeni Üye
Ettiği teşekkür: 3 kez
Aldığı teşekkür: 9 kez

Mesaj gönderen ferdi »

ben kürde 6 hafta boyunca 40 mg kullandım, danabolu kestikten sonra bende ani güç kaybı olmadı pek, sadece benchte 10 kilo düşüş oldu, onun dışında da kürden gelen güç şimdiye kadar iyi bir şekilde devam ediyor (kür biteli 20 gün oluyor). Bende agresiflik olmadı. güç artışını da ben ilk kullandığımda 4. günden sonra hisstemeye başlamıştım, sende de bu hafta ya da en geç haftaya hissetmeye başlarsın diye düşünüyorum
En son ferdi tarafından Cum Oca 24, 2014 7:20 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
_BlackLight_
Yeni Üye
Ettiği teşekkür: 1 kez
Aldığı teşekkür: 108 kez

Mesaj gönderen _BlackLight_ »

Dianabol yalniz kullanilirsa birakildiginda ani guc kaybi olur küre kick start icin dianabol konulursa kesildiginde zaten diger ilaclsmar devreye girmis olacagindan guc kaybi cok az olur olmayabilirde
Kullanıcı avatarı
moonstorm
Yeni Üye

hocam peki kür esnasında haftada bir nolvadex kullansam nasıl olur,şuan elimde olan birtek o var,proviron falan olsa iyi olurdu ama ne yazıkki an itibariyle temin edemem. gyno sıkıntı olabilir sanırım,bazen ağrı falan olmadan öyle büyüyüveriyomuş geç olmadan anlayamamda,eşşeği sağlama bağlamak adına haftada bir yada iki gün nolvadex kullansam etkisini belli bi miktar belki azaltır ama içimide rahatlatır baya bi.nasıl olur sizce ?
_BlackLight_
Yeni Üye
Ettiği teşekkür: 1 kez
Aldığı teşekkür: 108 kez

Mesaj gönderen _BlackLight_ »

Tamoxifen.gogus kanseri tedavisinde kullanilan bi ilac tehlkeli yani goguslerdeki kistleri ve kitleleri yok etmk icin kullanilabilmekde .yani birsey yokken.kullanmak manriksz ve sagliga zararki.
Kullanıcı avatarı
moonstorm
Yeni Üye

bi sıkıntı olmadıkça bulaşmıyorum tamoxifen e o zaman,eyvallah hocam.
ikinci enjeksiyonu yaptım bugün,kalçadan yaptım deca yı baya rahat sıkıntısız acısız oldu,bitek boynum ağrıdı aynadan baka baka enjeksiyon yapınca :D
daha gözle görülür muazzam bi değişiklik yok ki zaten daha erken,2 3 hafta geçsin birşeyler olsun paylaşırım yine resimleri.

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir