Steroid Önerisi

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..
Kilitli
efendi0034
Yeni Üye
Ettiği teşekkür: 4 kez

Steroid Önerisi

Mesaj gönderen efendi0034 »

Saygıdeğer hocalarım abilerim kardeşlerim merhabalar konuyu yanlış yere açtıysam özür diliyorum.
Başlangıç seviye kürü hakkında bilgisi olanlardan yardım istiyorum,
16 yaşındayım 176 Boy 55kgyım 6 aydır spor yapıyorum gainer tarzı bütün tozları kullandım bütün diyete uydum ama kilo ve kas almakta zorlanıyorum çok kücük zayıf kaldığım için arkadaşlarımın yanında kendimden utanıyorum sadece biraz kalıplı olmak
istiyorum
Dianabol anabol testesteron hirbitöz felan duymuştum ama bilgim yok, baştan gelip yaşın genç şu bu diyenler olacaktır her riski göze alıyorum yardımlarınızı bekliyorum.
Kullanıcı avatarı
BoneCrusher
Yeni Üye
Ettiği teşekkür: 16 kez
Aldığı teşekkür: 34 kez

Re: Steroid Önerisi

Mesaj gönderen BoneCrusher »

Merhaba saygıdeğer kardeşim

Öncelikle konuyu doğru yere açmış bulunmaktasın ama 6 aylık bir vücut geliştirme geçmişi kür için henüz çok erken olduğunu gösterir bir vücudun küre hazır hale gelmesi en az 16-24 ayı bulmaktadır bu süre zarfında ancak vücut maksimum doğal sınırlarına ulaşır oda çok iyi beslenme ve antreman ile kesinlikle 18 aydan önce küre girmeni tavsiye etmem ama ben gözümü kararttım dersen illada kullanacaksan buna kimse engel olamaz en azından ilk küründe bu bilgilere göre 8 hafta haftalık 250 mg testosterone enanthate yada cypionate günlükte 20 mg dianabol alımını geçme kür sonu tedavinide kürünü bitirdikten 2 hafta sonra yapmaya başla 4 hafta hergün 40 mg tamoksifen 50 mg klomen al ki hormon sistemin zarar görmesin
Kullanıcı avatarı
Hammerstorm
Forum Duayeni
Ettiği teşekkür: 31 kez
Aldığı teşekkür: 116 kez

Mesaj gönderen Hammerstorm »

Kesinlikle bu bilgiler doğrultusunda küre girmeni önermem katiyen kür için doğal zaman minimum 18 ay olmalıdır oda disiplinli şekilde geçirilen antreman ve beslenme ile ancak en az 12 ay da natural devam etmeni tavsiye ederim

iyi forumlar
İDMAN-BESLENME-DİNLENME
rjuice
Yeni Üye
Ettiği teşekkür: 5 kez
Aldığı teşekkür: 2 kez

Mesaj gönderen rjuice »

Dostum öncelikle foruma hoşgeldin aceleni ve bu spora olan heyecanını anlıyorum belki bize kızacaksın ama yaşın daha çok genç en az 19 yaşına gelmeden steroid kür olayına girmeni kesinlikle tavsiye etmem ve özellikle şunuda unutma bu spor sabır sporudur umarım bu fikrinden vazgeçersin ve 2-3 sene ertelersin spor hayatında başarılar
efendi0034
Yeni Üye
Ettiği teşekkür: 4 kez

Mesaj gönderen efendi0034 »

Saygıdeğer hocalarım yardımlarınız için teşekkür ediyorum,dediklerinizi dikkate aldım hem uğraşlı iş olduğu için fazla bilgim olmadığından hemde tavsiyeleriniz üzere vazgeçtim pes etmeden devam edeceğim vücudum doğal olarak en son seviyeye geldiğinde tekrar görüşürüz.
Teşekkür ederim <3
Kilitli

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir