Deca Kür Sonuçlarım Resimli

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan
angelcold
Yeni Üye
Ettiği teşekkür: 99 kez
Aldığı teşekkür: 20 kez

Deca Kür Sonuçlarım Resimli

Mesaj gönderen angelcold »

Selam arkadaşlar 14 haftalık Deca kürümü sonunda bitirdim ve sizlerin de yararına olacağını düşündüğüm için sonuçlarımı paylaşmak istedim.

Kür öncesi :
KG: 67
Kol : 33 cm
Boy : 185

Kür öncesi Fotoğraf : http://imgim.com/shopste.jpg

Kür sonrası :
kg: 82
Kol : 40 cm ------> http://imgim.com/son23233.jpg BUYRUN ARKADAŞLAR KOLUMUN FOTOĞRAFI. 40 cm olduğuna inanmayan arkadaşlar bi incelesin.

Kür Sonrası Fotoğraf : http://imgim.com/definsteeere.jpg

Kür Sonucu toplam 15 kg aldım. 1 kg kadar su tutmuşum onu kaybettim. Fakat herhangi bi kas kaybı olmadı çünkü clenbuterol kullandım.

Yaptığım kür kombinasyonu şu şekilde ;

1-11 hafta 400 mg deca
1-14 hafta 500 mg testestrone enathate
1-6 hafta 30-40-50 mg DANABOL
14-16 hafta 50 mg danabol
16-18 hafta clenbuterol (pct dönemi)

Aldığım 15 kg'nun neredeyse tümünü kas olarak aldım. zaten fotoğraflarıma bakınca yağlanmadığımı göreceksiniz. 1 kg kadar su tutmuştum onu da attım.

Buradan Başta tüm STEROİDFORUMTR ailesi olmak üzere Özel olarak ;

Lennox77 , İronMan , Overall , Uncleo , Zyzz , profdrugy , DoggyStyle , Hammerstorm üyelerine teşekkürlerimi sunuyorum..

İyi Forumlar , Başarılı spor dolu günler diliyorum. Teşekkürler.
En son angelcold tarafından Cum Haz 28, 2013 8:23 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Hayallerini gerçekleştiremiyorsan neden yaşıyorsun , asla pes etme ve asla tatmin olma! Sınırsızı ve sonsuzu iste , mümkün olanla yetinme!
Kullanıcı avatarı
profdrugy
Yeni Üye
Ettiği teşekkür: 5 kez
Aldığı teşekkür: 5 kez

Re: Deca Kür Sonuçlarım Resimli

Mesaj gönderen profdrugy »

Biz teşekkür ederiz yardımımız dokunduysa ne mutlu bize :)
Kullanıcı avatarı
lennox77
Ettiği teşekkür: 156 kez
Aldığı teşekkür: 330 kez

Mesaj gönderen lennox77 »

Harika bir gelişim,örnek teşkil edilip feyz alınması gereken bir öykü olmuş bu kür hikayen. Başarılarının devamını dilerim
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni
Ettiği teşekkür: 3 kez
Aldığı teşekkür: 99 kez

Mesaj gönderen UncleO »

Emeklerinin karşılığını almışın. Güzel bir gelişim kaydetmişin. Tebrikler.. Artık darısı bir sonraki kürüne. :)
DoggyStyle
Yeni Üye
Ettiği teşekkür: 41 kez
Aldığı teşekkür: 12 kez

Mesaj gönderen DoggyStyle »

Yağsız güzel bir vücut , bende şuan hemen hemen seninle aynı kürdeyim 4.haftadayım :)
Asla vaz geçme !
angelcold
Yeni Üye

çok sağolun arkadaşlar sizler olmasanız bu site olmasaydı başaramazdım.. :) sizlere , bu siteye ve emeği geçen herkese minnettarım.
Hayallerini gerçekleştiremiyorsan neden yaşıyorsun , asla pes etme ve asla tatmin olma! Sınırsızı ve sonsuzu iste , mümkün olanla yetinme!
angelcold
Yeni Üye

DoggyStyle yazdı:Yağsız güzel bir vücut , bende şuan hemen hemen seninle aynı kürdeyim 4.haftadayım :)

başarılar sana da :)
angelcold
Yeni Üye

lennox77 yazdı:Harika bir gelişim,örnek teşkil edilip feyz alınması gereken bir öykü olmuş bu kür hikayen. Başarılarının devamını dilerim

çok teşekkürler lennox sayenizde :)
DoggyStyle
Yeni Üye
Ettiği teşekkür: 41 kez
Aldığı teşekkür: 12 kez

Mesaj gönderen DoggyStyle »

Ayrıca eklemek istediğim , sağ omuzunda galiba çatlaklar oluşmaya başlamış , fazla yayılmadan çatlak kremi falan al eczaneden sür sonra iyice genişliyor , en azından bende öyle oldu :)
Asla vaz geçme !
angelcold
Yeni Üye

DoggyStyle yazdı:Ayrıca eklemek istediğim , sağ omuzunda galiba çatlaklar oluşmaya başlamış , fazla yayılmadan çatlak kremi falan al eczaneden sür sonra iyice genişliyor , en azından bende öyle oldu :)

evet kardeşim ya 2 omzumda da var. dediğin gibi yapayım o zaman ama adı nedir o kremin en etkilisi falan hangisi biraz bilgi versen de alsam :) çünkü bacağımın bi bölgesinde daha var ama o inanılmaz büyük ve derin

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir